Prezentácia jedinečnej boccia rampy BASHTO Variable

Pozývame všetkých hráčov boccie, športových asistentov, trénerov, rozhodcov a fanúšikov na interaktívnu prezentáciu úplne novej a jedinečnej boccia rampy BASHTO Variable. Rampu príde odprezentovať vývojársky tím slovenskej firmy BASHTO SPORTS. Firma sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom kompletného športového vybavenia špeciálne pre paralympijský šport boccia.

Úspešná slovenská firma BASHTO SPORTS predáva svoje výrobky už do 35 krajín sveta na 5 svetadielov. Počas prezentácie budú mať účastníci možnosť ako prví na svete vidieť a vyskúšať novú rampu Variable a otestovať jej funkčnosť. Bude to jej premiéra po rok trvajúcom technickom a dizajnérskom vývoji.

V rámci projektu vývoja boccia rampy BASHTO Variable vzniká aj online 3D konfigurátor. Za pomoci tohto konfigurátora si môžete vo vlastnom PC z pohodlia domova vytvoriť jedinečnú boccia rampu. Môžete si vyklikať materiály, tvary, farby a funkcie pre každú časť rampy osobitne. Vytvoríte tým unikátny dizajn a technickú kombináciu, ktoré nemá nikto iný na svete. Príďte a uvidíte.

Viete si predstaviť boccia rampu, na ktorej sa dá jej oblúk jednoducho ohnúť pred každým hodom inak? Aj tento patent BASHTO bude súčasťou prezentácie.

Vítaní sú hráči boccie aj iných kategórií ako BC3, teda aj tí, ktorí boccia rampu nepoužívajú. Aj pre nich sú pripravené ukážky ako napr. online aplikácie BASHJTO CALC na meranie kvality a presnosti boccia lôpt. Všetkých určite zaujme premiérová prezentácia praktického zberača boccia lôpt značky BASHTO. Pozbierate s ním všetky boccia lopty zo zeme bez nutnosti ohýbať chrbát, či kolená. Sami to oceníte a aj váš asistent sa vám poďakuje...

Prezentácia sa uskutoční v sobotu, 18. septembra 2021 od 11:00 hod. približne do 14:00 hod.. Podujatie sa bude konať v priestoroch telecvične Základnej školy Turie, Školská ul. 394, Turie (pri Žiline). Nepremeškajte túto udalosť roka...

Pozvánku s detailným programom nájdete v samostatnej prílohe. Tešíme sa na vašu účasť. :)