Propagácia boccie

Propagácia boccie - športu pre ľudí pohybujúcich sa na mechanických alebo elektrických vozíkoch, je dôležitou súčasťou našich aktivít.

Ekotopfilm TOUR 2013 - Žilina - 8.11.2013

Na prestížnom Medzinárodnom festivale filmov o trvalo udržateľnom rozvoji Ekotopfilm TOUR 2013, ŽILINA sme mali možnosť v rámci sprievodného programu, konaného 8. 11. 2013 v kultúrnom centre Stanica Žilina – Záriečie, odprezentovať návševníkom festivalu činnosť, ciele, aktivity a úspechy klubu i našej materskej OMD v SR.

Čítať Ďalej

Podajme si ruky IV. ročník - Brezno - 27.9.2013

Ideu boccie radi šírime aj za hranicami žilinského regiónu. Aj preto sme prijali pozvanie od mesta Brezno a zúčastnili sa IV. ročníka kultúrno - spoločenského podujatia s názvom „Podajme si ruky“. Podujatie sa uskutočnilo 18. 9. 2013 na Námestí gen. M. R. Štefánika v Brezne pod záštitou primátora mesta Ing. Jaroslava Demiana a s podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

Čítať Ďalej

Športujeme s energiou! - Žilina - 11.6.2011

Pod týmto heslom sa nieslo celodenné športové podujatie v duchu olympijských myšlienok, ktoré zorganizovala Stredoslovenská energetika ako člen skupiny EDF pre všetkých svojich zamestnancov 11. júna 2011 v areáli Tenisového klubu Za plavárňou v Žiline. V rámci spolupráce so spoločnosťou SSE, a.s. náš klub prijal pozvanie k účasti na týchto „Interných olympijských hrách“. Atmosféru olympijského podujatia sme zažili hneď pri otváracom ceremoniáli, keď sme boli poctení zapálením olympijského ohňa. Kým si súťažiaci merali svoje sily vo viacerých športových disciplínach, členky nášho klubu trávili čas v Olympijskej dedine, ktorá ponúkala účastníkom hier ďalšie aktivity a zaujímavé stánky. Jeden zo stánkov bol organizátormi vyhradený práve nám hráčom paraolympijskej hry – boccia.

Čítať Ďalej

Prezentácia boccie v Martine - 23.5.2008

Na pozvanie zástupcov klubu Úsmev - združenia rodičov výnimočných detí v Martine sa 23. 5. 2008 členovia nášho klubu zúčastnili Prezentácie hry Petang a Boccia. Bocciu sme prezentovali na Divadelnom námestí za prítomnosti širokej verejnosti. Hru si prišli vyskúšať nielen vozíčkari, klienti Domova sociálnych služieb, ale aj deti a okoloidúci Martinčania.